Рус Укр

Профілактика артрозу

Профілактика артрозуДля профілактики артрозу — грізного дегенеративного захворювання суглобів, що позбавляє своїх жертв рухливості — достатньо дотримуватися низки доволі простих правил здорового способу життя та регулярно приймати засоби, які захищають хрящову тканину суглобів. Отже…

Профілактика остеоартрозу: із турботою про власне здоров’яНасправді, не завжди заходи попередження тих чи інших захворювань зводяться до прийому ліків чи введення вакцин — у багатьох випадках від проблем зі здоров’ям чудово захищають немедикаментозні заходи. Так і у цьому випадку — ефективна профілактика артрозу починається… зі здорового способу життя [1].

По-перше, дуже важливо підтримувати здорову вагу: відсутність зайвих кілограмів знижує ризик надмірного навантаження на суглоби зі всіма відповідними позитивними наслідками. По-друге, необхідно займатися спортом: це не лише допоможе контролювати вагу й сприятиме циркуляції внутрішньосуглобової рідини, а й посприяє формуванню надійного м’язового скелета, який розвантажить хворі суглоби [2].

Ну і, по-третє — дещо несподівано, проте… необхідно слідкувати за своїм взуттям. Ні, не за тим, аби воно було модним і відповідало останнім тенденціям глянцевих журналів. Основне правило — взуття має бути зручним, стійким, пропускати повітря, одним словом, комфортним! За такої умови навантаження на опорно-руховий апарат буде зведене до мінімуму, відповідно, ризик дегенеративних уражень суглобів також буде мінімальним. До того ж зручне стійке взуття допоможе вам уникнути падінь і травм — одного з основних факторів ризику виникнення остеоартрозу.

Препарати для профілактики остеоартрозуОкрім немедикаментозних методів розроблено ефективні препарати для захисту хрящової тканини (хондропротектори), а також для відновлення вже зруйнованих ділянок хряща [3].

Терафлекс® — це один із найефективніших хондропротекторів, який у разі прийому курсом здатний не лише захищати хрящі та суглоби, а й відновити вже пошкодженні дегенеративними ураженнями ділянки хрящового матриксу.

1. Cartilage and osteoarthritis. Vol. 2. Structure and in vivo analysis. — Totowa, NJ, 2004.
2. Osteoarthritis: Pathogenesis, diagnosis, available treatments, drug safety, regenerative and precision medicine. — Cham, 2015.
3. Hughes, R. and Carr, A. A randomized, double‐blind, placebo‐controlled trial of glucosamine sulphate as an analgesic in osteoarthritis of the knee // Rheumatology. — 2002.

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення: Терафлекс® №60, №120 UA/7749/01/01 від 17.01.2018, Терафлекс Адванс® №60, №120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UA.MKT.CH.10.2019.0640

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.