Рус Укр

Як лікувати біль у суглобах

Як лікувати біль у суглобахБіль. Скутість. Обмеження активності… Така проблема не з чуток знайома пацієнтам із прогресуючим остеоартрозом, багатьом з яких доводиться самостійно вирішувати питання: як лікувати суглоби? І чим лікувати біль у суглобах?

І чи можливо вилікувати суглоби? Насправді відповідь на це запитання залежить від багатьох факторів, не останній з яких — те, скільки зусиль ви готові докласти для здійснення цієї місії. Адже часто симптоми артрозу починають проявлятися у досить молодому віці, коли можливості організму до відновлення ще зовсім не вичерпані. У такому випадку для того, щоб надовго позбавитись від болю у суглобах, достатньо дотримуватись низки нескладних правил і курсів підтримувальної терапії спеціальними препаратами — хондропротекторами [1].

Як позбавитись від болю у суглобах: захистити!Щоб захистити свої суглоби від непосильних навантажень, розгляньте можливість корекції способу життя — такі заходи, хоча і здаються простими, значно полегшують больовий синдром у разі остеоартрозу й інших дегенеративних захворюваннях суглобів:
Стежте за своєю вагою. Навіть декілька зайвих кілограмів здатні посилювати біль у разі артриту. Тому дотримуйтесь здорової дієти — мінімум «швидких» вуглеводів і трансжирів, максимум фруктів, овочів та«пісного» білка — і не забувайте про фізичну активність! Порада вегетаріанцям: не варто відмовлятись від тваринного білка — такі продукти, як м’ясо, риба, важливі для утворення особливих сполук, життєво важливих для відновлення і безперервної роботи суглобів [2].
Фізичні вправи необхідно виконувати регулярно. Комплекс ЛФК допоможе укріпити м’язи, які дещо зменшать навантаження на суглоби і підстрахують їх від можливих травм, поліпшать координацію рухів, пропріоцепцію (тобто допоможе краще орієнтуватися у просторі й утримувати баланс). Звичайно, фізичні вправи не менш ефективно, ніж дієта, допомагають підтримувати здорову масу тіла [3].
Зверніть увагу на своє… взуття. Високі підбори, як і завузьке, тісне взуття, що натирає, підвищують навантаження на суглобиі, відповідно, збільшують ризик загострення артрозу. Комфортне фізіологічне взуття, навпаки, забезпечує оптимальні умови для всього опорно-рухового апарату, невід’ємною частиною якого і є ваші суглоби.

Як вилікувати біль у суглобах: відновити!Ну, а для того, щоб максимально ефективно вилікувати біль у суглобах, потрібно трошки допомогти своєму організмові — прийом хондропротекторів, особливого класу препаратів, які сприяють природному відновленню хрящової тканини. На сьогодні на ринку існує велика кількість хондропротекторів, і, на жаль, не всі з них ефективно захищають та відновлюють хрящову тканину, або хоча б сприяють лікуванню болю у суглобах. Можна місяцями лікувати біль у суглобах і досягти успіху у відновленні хрящової тканини, або хоча б значного полегшення больового синдрому [1, 4].
Тому важливо знати, чим лікувати суглоби. І, мабуть, найбільш правильну відповідь на це запитання дасть сучасний ефективний хондропротектор Терафлекс® прийом якого сприяє захисту і відновленню хрящової тканини, а також допоможе зменшити вірогідність загострень остеоартрозу.

1. Osteoarthritis: Pathogenesis, diagnosis, available treatments, drug safety, regenerative and precision medicine. — Cham, 2015.
2. Bliddal, H., et al. Weight loss as treatment for knee osteoarthritis symptoms in obese patients: 1-year results from a randomised controlled trial // Annals of the Rheumatic Diseases. — 2011.
3. Ettinger, W.H., et al. A randomized trial comparing aerobic exercise and resistance exercise with a health education program in older adults with knee osteoarthritis: the Fitness Arthritis and Seniors Trial (FAST) // JAMA. — 1997.
4. Hughes, R. and Carr, A. A randomized, double‐blind, placebo‐controlled trial of glucosamine sulphate as an analgesic in osteoarthritis of the knee // Rheumatology. — 2002.

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення: Терафлекс® №60, №120 UA/7749/01/01 від 17.01.2018, Терафлекс Адванс® №60, №120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UA.MKT.CH.10.2019.0640

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.