Рус Укр

Teraflex

Терафлекс ® - бренд, який наголошує на правильному підході до лікування, спрямованому на адекватний прогноз та максимально можливий результат. До складу препарату входять природні для організму компоненти, що перешкоджають руйнуванню та сприяють відновленню хрящової тканини за умови регулярного прийому. При загостреннях дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та міжхребцевих дисків фахівці зазвичай радять починати лікування препаратом Терафлекс Адванс ®, який швидко знижує біль та постачає у організм речовини, необхідні для нормального обміну речовин у хрящовій тканині. Згодом рекомендується продовжувати лікування препаратом Терафлекс ® протягом мінімум 2 місяців з подальшими профілактичними курсами не менше, ніж 2 рази на рік (навесні й восени), також протягом мінімум 2 місяців. Таке регулярне постачання необхідних для хрящової тканини природних речовин запобігає її передчасному старінню та створює умови для тривалої підтримки здатності людини до активного життя.

Teraflex Advance

Терафлекс Адванс ®

Терафлекс Адванс® — комбінований хондропротектор із посиленою знеболювальною дією для лікування больового синдрому, викликаного дегенеративними захворюваннямихрящової тканини суглобів.

Склад препарату: 250 мг глюкозаміну сульфату (у вигляді D-глюкозаміну сульфату калію хлориду), 200 мг натрію хондроїтину сульфату, 100 мг ібупрофену.

Показання: лікування больового синдрому при первинному та вторинному остеоартрозі суглобів кінцівок і міжхребцевих дисків.

Teraflex

Терафлекс ®

Терафлекс® — комбінований хондропротектор для підтримувального лікування й профілактики дегенеративних захворювань хрящової тканини суглобів.

Склад препарату: 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату.

Показання: первинні та вторинні остеоартрози; остеохондрози; плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткового мозоля).

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення: Терафлекс® №60, №120 UA/7749/01/01 від 17.01.2018, Терафлекс Адванс® №60, №120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UA.MKT.CH.10.2019.0640

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.