Рус Укр

Терафлекс Адванс ®

Teraflex Advance

Сучасна терапія більшості хронічних захворювань часто вимагає одночасного застосування декількох лікарських препаратів, котрі доповнюють і підсилюють ефекти одне одного. Не є винятком і хронічні захворювання суглобів, такі, як остеоартроз та остеохондроз: будь-який пацієнт із захворюванням суглобів, що протікає з больовим синдромом, часто потребує проведення трикомпонентної терапії, яка складається з двох хондропротекторів (хондроїтину й глюкозаміну) та нестероїдного протизапального препарату (НПЗЗ). Окреме застосування цих компонентів пов’язане з певними складнощами, такими, як несвоєчасний прийом ліків і ризик розвитку побічних ефектів НПЗЗ, що нерідко знижує ефективність та безпечність лікування. Рішення цієї проблеми — прийом фіксованої комбінації трьох необхідних компонентів, наприклад Терафлексу Адванс® [1].


Шукати в аптеках

Терафлекс Адванс® — у чому особливість складу й дії препарату?Багатьом людям із захворюваннями суглобів добре відомий препарат Терафлекс® — комбінований хондропротектор, котрий складається з глюкозаміну й хондроїтину [2]. Складники Терафлекс® є природними сполуками й ефективними хондропротекторами, корисними для лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта й суглобів [1].

Потрапляючи до організму хворого, хондропротектори діють одночасно в декількох напрямах, і всі їхні ефекти спрямовані на захист та структурно-функціональне відновлення суглобів. Хондроїтин знижує активність ферментів, які руйнують хрящову тканину, і бере участь у побудові й відновленні хряща, що підтримує нормальну роботу суглоба. Застосування хондроїтину у випадку артрозу помітно знижує швидкість прогресування хвороби й збільшує «термін служби» суглоба. Хондроїтин також зменшує вираженість больового синдрому, що знижує потребу в знеболювальних препаратах і в НПЗЗ.

Глюкозамін, своєю чергою, нормалізує обмін речовин у хрящовій, суглобній і кістковій тканині, компенсує дефіцит глюкозаміногліканів (будівельний матеріал для матриксу хряща), бере участь у синтезі необхідних для суглобів гіалуронової й хондроїтинсірчаної кислоти, підтримує нормальний склад синовіальної рідини, котра омиває внутрішню поверхню суглоба. Крім того, глюкозамін пригнічує утворення вільних радикалів, що пошкоджують клітини хряща (хондроцити) і руйнують суглобовий хрящ.

На відміну від Терафлекс®, Терафлекс Адванс®, окрім хондроїтину й глюкозаміну, містить третій компонент — ібупрофен із групи нестероїдних протизапальних препаратів. Ібупрофен прикметний високою протизапальною та знеболювальною активністю й належить до НПЗЗ, корисних за наявності захворювань суглобів. Серед ефектів ібупрофену — покращення кровообігу у вогнищі запалення, зменшення набряклості суглоба, зниження ранкової скутості й підвищення рухливості хребта й суглобів [1, 4].

Такий склад Терафлексу Адванс® підібраний не випадково: переконливо доведено, що хондрохтин і глюкозамін підсилюють знеболювальний ефект ібупрофену [5], а також, що хондропротектори послаблюють побічні ефекти компонента-НПЗЗ. У цілому поєднання дієвих речовин препарату Терафлекс Адванс® полегшує їхнє проникнення до синовіальної рідини суглоба й тканини хряща та прискорює розвиток лікувального ефекту.

Кому допоможе Терафлекс Адванс®?Завдяки своєму складу, Терафлекс Адванс® активно використовується для лікування різноманітних захворювань суглобів у людей віком від 18 років. Згідно з накопиченими даними, препарат ефективний у разі остеоартрозів великих (плечового, ліктьового, тазостегнового, колінного) суглобів, а також за наявності остеохондрозу хребта, одним із проявів яких є помірно виражений больовий синдром [6, 7].

Кому не можна приймати Терафлекс Адванс®Протипоказання до прийому Терафлексу Адванс® обмежені станами, що унеможливлюють застосування ібупрофену, оскільки хондропротектори — хондроїтин і глюкозамін — є природними сполуками й практично не мають протипоказань. Терафлекс Адванс® не рекомендовано використовувати за нетерпимості до будь-якого компонента препарату, деяких захворюваннях травної системи (таких, як виразкова хвороба), порушеннях згортання крові, кровотечах і крововиливах, а також у випадку важкої недостатності функції печінки, серця й нирок. Повний перелік протипоказань наведений в інструкції до препарату, з якої треба обов’язково ознайомитися до початку лікування [1].

Як правильно приймати Терафлекс Адванс®?Позаяк до складу Терафлекс Адванс® входить протизапальний препарат, курс лікування цією комбінацією коротший, ніж лікування двокомпонентним Терафлекс®. Стандартна схема лікування, котра справляє максимальний лікувальний ефект Терафлекс Адванс®, передбачає прийом 2 капсул препарату тричі на день протягом періоду, що не перевищує 3 тижнів. Згодом курс лікування можна повторити, але тільки після погодження з вашим лікарем. Лікування препаратом Терафлекс Адванс продовжують до зникнення болю в суглобі, після чого продовжується тривале лікування препаратом Терафлекс® (комбінація хондроїтину й глюкозаміну без ібупрофену).

1. Інструкція до препарату Терафлекс Адванс®.
2. Інструкція до препарату Терафлекс®.
4. McAlindon, T. E., et al. Glucosamine and chondroitin for treatment of osteoarthritis: a systematic quality assessment and meta-analysis // JAMA : The Journal of the American Medical Association. — 2000.
5. Tallarida, R. J., et al. Antinociceptive synergy, additivity, and subadditivity with combinations of oral glucosamine plus nonopioid analgesics in mice // Journal of Pharmacology and Experimental Therapeutics. — 2003.
6. Зеленый В. Н., Гримчак А. А. Комбинированное применение препаратов Терафлекс® при лечении остеоартроза у пожилых пациентов // Новости медицины и фармации. — 2008.
7. Поворознюк В. В. и др. Эффективность препарата Терафлекс Адванс® в лечении больных с остеоартрозом коленных суставов // Боль. Суставы. Позвоночник. — 2011.

Шукайте в аптеках

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення: Терафлекс® №60, №120 UA/7749/01/01 від 17.01.2018, Терафлекс Адванс® №60, №120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UA.MKT.CH.10.2019.0640

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.