Рус Укр

Симптоми артрозу

Симптоми артрозуЗгідно зі статистикою, жінки хворіють на артроз удвічі частіше, ніж чоловіки. До того ж, частіше за все, як чоловіків, так і жінок турбують симптоми колінного суглоба, що закономірно: ця частина опорно-рухового апарата людини піддається найбільшим навантаженням упродовж життя. Відтак — зношується та стирається значно швидше. Утім, ця хвороба може уразити суглоб у будь-якій частині тіла, тому варто вкрай уважно ставитися до його імовірних проявів.

Топ-3 ознак артрозу колінного суглоба: із болем, хрускотом і тріскотомОписаний вище процес зношування супроводжується досить характерними ознаками, до яких належать наступні:
- глибокий суглобний біль, який загострюється під час навантажень — це основний прояв цього захворювання;
- зменшений діапазон руху та крепітація — поширений симптом;
- ранкова скованість рухів у враженому суглобі, яка триває щонайдовше 30 хвилин — зазвичай ця ознака розвивається з часом.

Надалі симптоми артрозу колінного суглоба накопичуються: напади болю, відчуття напруженості, обмеженості в амплітуді рухів, а також «хрускіт», «клацання» чи «заклинювання» у пошкодженому суглобі спостерігаються все частіше та стають все тривалішими [1].

Ознаки артрозу колінного суглоба: загрозливі симптоми.За певних обставин біль у суглобах може сигналізувати про серйозні проблеми, які вимагають негайного звернення до лікаря:
- напади болю та ранкової скованості у суглобах тривають понад 30 хвилин;
- в ділянці ураженого суглоба підвищилася температура, спостерігаються набряк, почервоніння, обмеженість у русі;
- біль у суглобах супроводжується підвищенням температури (понад 37,8°С) за відсутності звичних проявів застуди;
- біль у суглобах виник безпосередньо після застуди, ГРВІ чи ж супроводжується порушенням сечовиділення, висипом на шкірі;
- біль у суглобах супроводжується порушенням чутливості, занімінням в одній чи обох кінцівках.

Як мінімізувати симптоми артрозу колінного суглоба.Лікарі, які спеціалізуються на лікуванні остеоартрозу, рекомендують приймати як для профілактики, так і для лікування симптомів цього захворювання хондроітин і глюкозамін — біологічно активні речовини, «будівельні матеріали», що відновлюють хрящову тканину й знімають запалення у суглобах. Саме вони є будівельним матеріалом під час відновлення суглобового хряща й визнані найефективнішими та найбезпечнішими хондропротекторами, які захищають суглоби від руйнування [2].

Усунення симптомів артрозу колінного суглобаЗгідно з дослідженнями, оптимальний ефект від лікування остеоартрозу спостерігається під час прийому комплексу хондроітину й глюкозаміну внутрішньо у вигляді капсул або таблеток. Також найкращу допомогу втомленим суглобам забезпечить препарат Терафлекс®, до складу якого входять обидві ці природні речовини — полісахариди. Найкращого ефекту можна досягнути у разі лікування цим препаратом повним курсом, яке зазвичай проводиться двічі на рік тривалістю 2 місяці кожне — адже процеси руйнування та відновлення у хрящовій тканині не припиняються, а отже, суглобу також необхідна постійна підтримка [3].

1. Cartilage and osteoarthritis. Vol. 2. Structure and in vivo analysis. — Totowa, NJ, 2004.
2. Osteoarthritis: Pathogenesis, diagnosis, available treatments, drug safety, regenerative and precision medicine. — Cham, 2015.
3. Hughes, R. and Carr, A. A randomized, double‐blind, placebo‐controlled trial of glucosamine sulphate as an analgesic in osteoarthritis of the knee // Rheumatology. — 2002.

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення: Терафлекс® №60, №120 UA/7749/01/01 від 17.01.2018, Терафлекс Адванс® №60, №120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UA.MKT.CH.10.2019.0640

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.