Рус Укр

Терафлекс®

Терафлекс ® - бренд, який наголошує на правильному підході до лікування, спрямованому на адекватний прогноз та максимально можливий результат. До складу препарату входять природні для організму компоненти, що перешкоджають руйнуванню та сприяють відновленню хрящової тканини за умови регулярного прийому. При загостреннях дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та міжхребцевих дисків фахівці зазвичай радять починати лікування препаратом Терафлекс Адванс ®, який швидко знижує біль та постачає у організм речовини, необхідні для нормального обміну речовин у хрящовій тканині. Згодом рекомендується продовжувати лікування препаратом Терафлекс ® протягом мінімум 2 місяців з подальшими профілактичними курсами не менше, ніж 2 рази на рік (навесні й восени), також протягом мінімум 2 місяців. Таке регулярне постачання необхідних для хрящової тканини природних речовин запобігає її передчасному старінню та створює умови для тривалої підтримки здатності людини до активного життя.

Teraflex Advance

Терафлекс Адванс ®

Сучасна терапія більшості хронічних захворювань часто вимагає одночасного застосування декількох лікарських препаратів, котрі доповнюють і підсилюють ефекти одне одного. Не є винятком і хронічні захворювання суглобів, такі, як остеоартроз та остеохондроз…

Читати далі
Шукати в аптеках
Teraflex

Терафлекс ®

Лікарський засіб Терафлекс® (Theraflex®) належить до особливого класу препаратів, призначених захищати й за можливості відновлювати ушкоджену хрящову тканину, котра служить для суглобової поверхні своєрідною захисною «мантією», оберігаючи її від зношення й пошкоджень.

Читати далі
Шукати в аптеках

Терафлекс Адванс® — комбінований хондропротектор із посиленою знеболювальною дією для лікування больового синдрому, викликаного дегенеративними захворюваннямихрящової тканини суглобів.

Склад препарату: 250 мг глюкозаміну сульфату (у вигляді D-глюкозаміну сульфату калію хлориду), 200 мг натрію хондроїтину сульфату, 100 мг ібупрофену.

Показання: лікування больового синдрому при первинному та вторинному остеоартрозі суглобів кінцівок і міжхребцевих дисків.

Терафлекс® — комбінований хондропротектор для підтримувального лікування й профілактики дегенеративних захворювань хрящової тканини суглобів.

Склад препарату: 500 мг D-глюкозаміну гідрохлориду, 400 мг натрію хондроїтину сульфату.

Показання: первинні та вторинні остеоартрози; остеохондрози; плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткового мозоля).

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне свідоцтво: Терафлекс® № 60, № 120 UA/7749/01/01 від 29.12.2012. Терафлекс Адванс® № 60, № 120 UA/4142/01/01 від 04.12.2015. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією й проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. L.UK.MKT.CC.04.2017.0247